p;ol8ikujfvcd

Skeleti skapī: Toms Hārdijs reperis?


Edvards Tomass Hārdijs – populārs angļu teātra un kino aktieris, producents un scenārists. Harismātiskais Hārdijs kļuva populārs tādu filmu dēļ kā “Tumšais bruņinieks atgriežas”, “Trakais Makss: Skarbais ceļš” un daudzām citām. Taču, kā izrādās, Tomam Hārdjam ir savi skeleti skapī, kuri nekādi nav saistīti ar kinomeistarību.


Interesanti…Reddit.com mājaslapā tika izvietots nepabeigts Toma Hārdija hip-hop albūms no 1999.gada. Albūmu publicēja Eds Treisijs, kurš pazīstams pēc pseidonīma Eddie Too Tall. Tajā laikā Treisijs sacerēja mūziku, bet Hārdijs, zem pseidonīma Tommy No1, rakstīja tekstus.

Treisijs atzinās, ka tajos laikos viņu vairāk interesēja džangl-mūzika nekā hip-hops, taču Toms Hārdijs vērsās pie viņa ar lūgumu palīdzēt ar albūma ierakstīšanu. Skaņdarbs tika ierakstīts Eda Treisija guļamistabā, izmantojot parasto mājas atskaņotāju, diktafonu un sempleri. Sempli tika filmēti no VHS kasetēm.

Vienā no dziesmām, ar nosaukumu “Wiser”, tiek izmantota melodija no filmas “Krusttēvs”. Eds Treisijs sacīja, ka viņiem piedāvāja sadarboties viens no zināmākajiem leibliem, tomēr Hārdijs, pēc aģenta padoma, atteicās no muzikālās karjeras.

Šobrīd Toms atzīstas, ka jaunībā viņam bija liela interese par repu un mūzikas ierakstīšanu.


Vai jūs jau paguvāt noklausīties vienīgo Toma Hārdija muzikālo albūmu?

 

Autors: Anete Ševšeļeva

Avots: https://meduza.io/shapito/2018/01/19/okazyvaetsya-tom-hardi-chut-ne-stal-reperom-teper-vy-mozhete-poslushat-ego-albom-1999-goda