photo-1469313785555-277fa0c1dc9e

Tehnoloģiskais radošums Ādažos: laipni lūdzam “Telpnīcā”!


2017. gada rudenī Ādažos tika atvērta absolūti unikāla vieta jauniešiem – “Telpnīca”. Mūsdienās tehnoloģijas attīstās ar neticamu ātrumu, un izsekot tām līdzi ir praktiski vai neiespējams. Tomēr šī vieta ir tik tuva visām modernajām tehnoloģijām, kā neviena cita vieta Latvijā un iespējams arī visā Baltijā un Eiropā.


Visiem mums ir zināms, ka visapkārt ir lērums ar dažādiem pulciņiem bērniem, kuros ir iespējams ne vien iemācīties zīmēt, dejot un dziedāt, bet arī kopumā kļūt par radošu un talantīgu cilvēku. Bet kurp tad doties tiem, kurus interesē robotika, modernās tehnoloģijas? Mēs zinām atbildi!

“Telpnīca” – moderno tehnoloģiju, laikmetīgo darbnīcu un brīvā laika pavadīšanas vieta jauniešiem. Tur jūs iepazīstinās un arī iemācīs (!) pilotēt ar droniem, izmantot 3D printerus, darboties ar Adobe Premiere, kā arī programmēt virtuālo realitāti. Vai tas ir viss? Nudien nē! Jūs pratīsiet arī taisīt dronus – no parastiem līdz sporta modeļiem!

Taču viena no lielākajām “Telpnīcas” priekšrocībām ir tā, ka pieteikt var jebkuru skolas vecuma bērnu, kas ir gatavs cītīgi darboties ar speciālo filmēšanas aprīkojumu un datorprogrammu. Jaunākajai grupas dalībniecei bija vien 6 gadi! Galvenais ir vēlme.

Jau tagad ir iespējams pierakstīties uz dienas nometni – “Vasaras Dronu pilotēšanas skola”. Tiek aicināti arī jaunāko klašu audzēkņi, kā arī tie, kuriem nav nekādas pieredzes!

Sekojiet “Telpnīcai” Facebook  – https://www.facebook.com/telpnica/

un arī Instagram – https://www.instagram.com/telpnica/

Tā jūs nepalaidīsiet garām jaunāko un interesantāko informāciju no tehnoloģiju pasaules, kas ir nupat aiz stūra!


Kā arī sekojiet līdzi jaunumiem arī mūsu Facebook lapā, jo drīzumā parādīsies dažādi materiāli no “Telpnīcas”, kas noteikti jūs ieinteresēs, ja, tāpat kā mēs, dzīvojat 21. gadsimtā!

 

Autors: Aleksandra Zavišjus