holi-festivals-of-color

Tērzētava: Kā es pavadu savu vasaru?


YOUNG.LV žurnālisti īpaši rubrikai “Tērzētava” sazinājās ar saviem vienaudžiem no visas pasaules – no Marokas līdz Brazīlijai. Mēs viņiem uzdevām vienkāršu jautājumu – kā jūs pavadāt savu vasaru?


Jalda

Irāna, 16 gadi:

Visbiežāk es un mana ģimene apmeklējam vēsturiskas un skaistas Irānas vietas – tādas kā Teherāna, Isfahāna, un citas. Katrā braucienā mēs rīkojam pikniku, kā arī nevar iztikt bez braucieniem ciemos pie radiem.

Attēlu rezultāti vaicājumam “irana”

Basma,

Maroka, 16 gadi:

Es šīs vasaras brīvdienas pavadīšu mājās, jo gatavošos valsts eksāmeniem, kas noritēs nākamgad. Tāpat es gatavojos apciemot savus radus un ceru pāris reizes aiziet līdz pludmalei. Ja es beigšu gatavoties līdz brīvdienu sākumam, tad es noteikti nepalaidīšu garām ieplānoto braucienu kopā ar draugiem. Un vēl es lidošu uz Barselonu un izbaudīšu atlikušās brīvdienu dienas.

Attēlu rezultāti vaicājumam “Maroka”

Natālija,

Brazīlija, 16 gadi:

Šeit, Brazīlijā ir ļoti karsti, un mēs nepamanām klimatisko atšķirību starp vasaru un ziemu. Tāpēc mēs negūstam jaunas emocijas no gadalaiku maiņas, kā tas notiek eiropiešiem. Reizēm mums netraucētu arī aukstāki laika apstākļi.

Attēlu rezultāti vaicājumam “Brazīlija”

Rahma,

Indonēzija, 16 gadi:

Es un mana ģimene vienmēr sagatavojam brauciena plānu. Katru reizi brīvdienu laikā mēs dodamies uz Indonēzijas populārākajām vietām. Svarīgākais ir tas, ka mēs iemūžinām nozīmīgākos brīžus ar fotoaparātu. To mēs darām tāpēc, lai, apskatot fotogrāfijas varētu atgriezties tajā vietā un atkal izjust tās emocijas. Mana ģimene vienmēr atved suvenīrus radiem. Mēs nekad lieki netērējam laiku. Ja līst lietus, tad mēs atrodam vietu, kur var nogaršot mums nezināmus un jaunus ēdienus. Dienu pirms došanās prom mēs atpūšamies, atslābināmies un gatavojamies atpūtai.Attēlu rezultāti vaicājumam “Indonēzija”