tinder_horizontal

Tinder: Tikties ar puisi garlaicīgā piektdienas vakarā un pēc tam ar viņu doties uz Kurzemi?


Klāt jau piektdiena! YOUNGLV komanda ir sagatavojusi Jums nākamo interesanto tinder randiņu stāstu. Šoreiz tas būs par meiteni, kura mazāk domā, vairāk dara! Kas no tā var sanākt? Tev tas noteikti ir jāuzzina!


Šoreiz savā pieredzē dalīsies Santa, 20 gadus jauna sieviete. Linda ir loģistikas studente. Izmantot tinder, viņu pamudinājušas draudzenes. Kā viņa pati saka: „Aiz gara laika gribēju saprast, kas tad tur īsti notiek?”

Atgādināsim spēles noteikumus. Visa mēneša garumā, iknedēļu dažāda vecuma meitenes dalīsies pieredzē par saviem tinder randiņiem. Saka, ka studentu dzīve ir neaizmirstams mirklis. Tās ir jaunas zināšanas, iespaidi un straujš lēciens pieaugušo cilvēku dzīvē. Santas stāsts ir īpašs ar to, ka meitene, nepazīstot puisi, aizbrauca nelielā ceļojumā uz trīs dienām! Stāsts sadalīts trīs daļās.

  1. Pirmā ziņa;
  2. Kā abi jaunieši nonāca līdz randiņam;
  3. Visbeidzot – randiņš!

ZIŅA

„Sveika, Santa. Ir piektdienas vakars un man ir garlaicīgi, iedomājos, ka varbūt arī Tev ir garlaicīgi, varbūt vēlies satikties uz tēju vai kādu kokteili un tālāk jau skatīsimies. Ko saki?”

Santa: „Izlasot šo ziņu, es nodomāju, ka man patiešām ir garlaicīgi. „Tā bija mana pirmā pieredze ar šo aplikāciju. Jāsāk jau ar to, ka es biju izbrīnīta, cik daudz jaunu un simpātisku puišu sameklējami aplikācijā. „Man taču nav ko zaudēt, tikai iegūt!” smejas Linda.

Kā abi jaunieši nonāca līdz randiņam

Abi jaunieši apmainījās vien ar pāris ziņām. Tai pašā piektdienas vakarā puisis, vārdā Kaspars atbrauca meitenei pakaļ uz mājām un randiņš varēja sākties. Santa uzskata, ka šāda veida aplikācija cilvēkus padara ļoti neizvēlīgus, jo „Te patiešām ir no kā izvēlēties!” Pamatojot savu viedokli ar to, ka ilglaicīgi sarakstoties, cilvēkiem rodas gaidas, cilvēki paši sāk veidot otra tēlu, bieži vien var gadīties vilties. „Sapratu, ka jādodas tai pat vakarā, jo, ko gan es varu zaudēt?” 


Kā pagāja Santas un Kaspara randiņš?

„Laikam jau jāsāk ar to, ka puisis Kaspars teica- Gatavojies kam trakam, varbūt paņem līdzi zobu birsti! Tai brīdī es, protams, domāju, ka viņš joko. Bija jau vakars, piektdienas vakars.. Puisis man lika būt gatavai pēc stundas. Es sapucējos un gaidīju, kad viņš atbrauks man pakaļ. Pastāstot draudzēm par savu piektdienas vakara plānu, viņas izbīlī iekliedzās! Un jautāja, vai es neesmu traka? Savstarpēji bijām sarunājušas, ka draudzenes man zvanīs ik pēc stundai, lai zinātu, ka ar mani viss ir kārtībā. Arī es biju uztraukusies, jo nezināju, ko gaidīt, viņam bija tikai viena bilde, es nevarēju iedomāties, cik viņš ir garš, vai izskatās tāpat kā bildē, ar ko viņš nodarbojas. Zināju tikai to, ka viņu sauc Kaspars un viņam ir 25 gadi. Viņš man uzdāvināja saldumus, bet ļoti īpašus – laimes pakavus – baltā, brūnā un melnā šokolāde, un teica – trīs, lai vairāk laimes! Mantas šķita ļoti aizkustinoši un, ieraugot Kasparu, pat nosarku.. Viņš bija ļoti izskatīgs puisis, gara auguma ar tumši brūnām acīm. Mēs riņķojām pa naksnīgo Rīgu, nepamanot to, ka pulkstenis jau ir trīs no rīta. Sarunas bija tik interesantas, tik saistošas, ka brīžiem likās, ka cīnīsimies par vārdu, tas tik bija randiņš. Protams, ka visam ir turpinājums.. Viņš man jautāja, vai es vēlos mājās, bet par mājām pat nedomāju. Viņš jautāja- esi gatava braukt kur deguns rāda? Un es atbildēju – jā! Tai pat naktī mēs aizbraucām uz ļoti skaistu vietu, ko sauca „Plosti”. Tā ir skaistā Kurzeme. Es nespēju noticēt tam, ka satiku cilvēku, ar kuru man ir tik daudz kopīgu interešu. Mēs pavadījām fantastiskas divas dienas kopā! Jā, ar pilnīgi svešu cilvēku. Kaut katram no Jums tā dzīvē paveiktos.”

Šī skaistā iepazīšanās bija pērnā gada vasarā, abi jaunieši arī pēc burvīgā randiņa turpinājās tikties, klausoties šo stāstu, arī YOUNGLV komandai bija skumji, ka laika trūkuma dēļ abu jauniešu satikšanās ir ierobežota. Santa noteica: „Es nenožēloju ne mirkli, mēs viens otram vienmēr paliksim atmiņā. Bet laikam tomēr viens otram nebijām īstie.

Secinājums- Dzīve ir neparedzama! Garlaicīgs piektdienas vakars var izvērsties par skaistu draudzību, neaizmirstamām atmiņām un galvenais – pieredzi! Santa un Kaspars šķiet viens otru patiesi neaizmirsīs!