img_7127-copy

YOUNG.LV un BERSHKA: Gatavojamies Helovīnam ar Hārliju Kvinu! (Jo mēs ignorēsim šī vārda latviskojumu)


Vai aiz loga viss kļuvis tumšāks un biedējošāks? Tas nozīmē, ka pavisam drīz būs Helovīns! YOUNG.LV ir gatavs saderēt, ka pēc populārās filmas „Pašnāvnieku vienība” izdošanas par iecienītāko sieviešu tēlu Helovīnam kļūs tieši jukusī noziedzniece Hārlija Kvina (kas latviskota kā Arle Kīna, kas… nešķiet pareizi…). Šoreiz kopā ar mūsu partneriem – modes apģērbu veikalu Bershka mēs esam sagatavojušu pamācību, kā radīt Džokera mīļotās Hārlijas burvīgo tēlu.


Tiekot skaidrībā ar tēmu, mūsu komandu sagaida pats grūtākais – atrast mazajā Rīgā patiesu
Hārliju. Šoreiz mēs neiztikām bez nejaušībām, divas dienas pirms fotografēšanas mēs, šķiet, kādā nepazīstamā un visnotaļ miniatūrā Rīgas meitenē atklājām to pašu superļaundari no filmas „Pašnāvnieku vienība”.img_7200-copy

Iepazīstieties! Malvīna – pagaidām vēl iesācēja, taču daudzu sirdis iekarojusi videoblogere, māksliniecisks gars, kas vienmēr dara to, ko jūt un nekad neseko nekādiem īpašiem noteikumiem „kā kļūt foršākai, stilīgākai un populārākai”.

  • „Savā Youtube kanālā es jau ievietoju video, kurā iejutos Hārlijas tēlā,” – stāsta Malvīna, mūsu šodienas varone. „To darīt mani iedvesmoja pats Hārlijas tēls, vēl ilgi pirms filmas „Pašnāvnieku vienība” iznākšanas. Viņā apvienota emocionalitāte un dīvainība.”

Šoreiz bez stilista palīdzības, kopā ar mūsu talantīgo vizāžisti Janu devāmies neparasta tēla meklējumos uz modes apģērbu veikalu Bershka. Smagais izvēles posms beidzās ar dažādu lietu miksli, kas atgādināja par Hārlijas dumpiniecisko garu. Piemēram, garš T-krekls ar uzrakstu „Bad choices” mūsu uzrunāja no vīriešu nodaļas, šortu vietā – kombinezons, virs kura uzvilkta asimetrisks, spilgts purpura T-krekls. Pēdējais sīkums, ar ko noslēgt huligānes Hārlijas tēlu – kurpes no dažādiem pāriem melnā un sarkanā krāsā, kas, starp citu, bijušas arī dažādu izmēru, bet kuššš! Kopumā sanācis pat interesantāk, nekā varējis būt tad, ja mēs būtu sevi ierobežojuši ar kādiem rāmjiem.

YOUNG.LV: Vai tev gribētos nopirkt kaut ko no tā, kas tev pašlaik ir mugurā? Kā tev šķiet, vai kāds iedvesmosies no taviem tēliem, lai Helovīnos izietu no mājas šādā paskatā?

Malvīna: Jaka ir ļoti forša, t-krekls arī. Visticamāk, tas ir tas, ko vislabāk varētu atcerēties. Es ļoti ceru, ka meitenes nedosies Helovīnos šortos un augstpapēžu kurpēs, tāpēc, ka būs auksti. Taču ja kāds būs iedvesmojies no šī tēla – būtu ļoti stilīgi.

Nākamajā dienā mēs devāmies uz silto un mājīgo fotostudiju „CEH”, kur divu stundu laikā mēs pārvērtām mūsu modeli par Hārliju. Spilgts, profesionāls meikaps, astītes dažādās krāsās, apģērbs un apavi no veikala „Bershka” – tas viss veido mūsu tēlu, kurā veiksmīgi iejutusies mūsu modele. Visbeidzot pati fotografēšana, kas visiem izvērtās ļoti jautra– gan tiem, kas iesaistījās procesā paši, gan tiem, kas vēroja no malas.

YOUNG.LV: Atgriezīsimies pie mūsu tēla. Kas tevī ir no Hārlijas rakstura iezīmēm?

Malvīna: Kaut kādā ziņā mēs esam līdzīgas.

YOUNG.LV: Kādā? Visa komanda tevi uzskata par Hārlijas kopiju, runa pat nav par izskatu, tu esi tik atvērta pret pasauli. Vai esi atradusi savu Džokeru?

Malvīna: Džokers – lūk, tur viņš stāv (smejas). Mans kanāls vispār nebūtu iespējams bez Katkovsky – operatora, režisora, mākslinieka, dizainera un vienkārši laba cilvēka. Jau vairāk nekā divus mēnešus viņš mani atbalsta, pacieš dažādas emocijas un mēs varam kopā darboties, radīt kaut ko īpašu.poiyutd