2015 American Music Awards – Backstage And Audience

Zvaigžņu cīņa: One Direction vs. Fifth Harmony


Nu jau kārtējo sezonu vairākās pasaules valstīs aizsācis jauno talantu raidījums “The X Factor”. Daudziem mūsdienās pazīstamiem mūziķiem kā, piemēram, Leona Lewis, Olly Murs, Little Mix un citiem, panākumu un popularitātes vārtus vērusi iespēja pierādīt sevi tieši šajā visā pasaulē iecienītajā raidījumā. Līdzīgs liktenis piemeklējas abas vokālās grupas, kuras šomēnes YOUNG.LV izvēlējies “Zvaigžņu cīņai” – meiteņu apvienība “Fifth Harmony” un puišu ansamblis “One Direction”. Abi izpelnījušies milzīgu popularitāti, atliek vien noskaidrot, ar ko katra no šīm grupām ir tik īpaša.


One DirectionAttēlu rezultāti vaicājumam “one direction”

Grupas iniciāļi

1D

Fani

Directioners

Sastāvs

Niall Horan, Liam Payne, Harry Styles un Louis Tomlinson, kādreiz arī – Zayn Malik

Aizsākumi

Grupa “One direction” izveidota 2010. gadā, Anglijā, kad pēc puišu individuālajiem atlases priekšnesumiem žūrija nolēma piecus jaunos censoņus apvienot. Drīz vien publikas sirdis bija iekarotas ar vienmēr pārdomātiem priekšnesumiem, saskanīgām balsīm un finālā ierindojās trešajā vietā.

Karjera

Ar singlu “What Makes You Beautiful”, ko vēl šobrīd sanāk dzirdēt aizķērušos kādas radiostacijas dziesmu sarakstā, jaunā puišu grupa iemantoja meiteņu sirdis gan Eiropā, gan drīz vien – arī ASV. Strauji virzoties uz augšu pa karjeras kāpnēm, grupa ieguvusi daudz un dažādu apbalvojumu un titulu, piedzīvojusi skaistus laikus, drāmas un pat šķiršanos – 2015. gadā Zayn Malik nolēma aiziet no kolektīva, pievēršoties solo karjerai.One Direction louis tomlinson harry styles liam payne 1d

Daiļrade

Grupas dziesmās izpaužas popmūzikas stils un, lai arī karjeras sākumos gandrīz visus singlus rakstījuši profesionāli producenti un paši puiši ar to nav aizrāvušies, divos jaunākajos albumos dominē pašu dziedātāju rakstīti gabali, kas pierāda, ka puišiem ir talants ne tikai uz dziedāšanu. Vairāku dziesmu tapšanā, piemēram, palīdzējis iemīļotais dziedātājs Ed Sheeran un pat Kelly Clarkson.

Fifth Harmony

Attēlu rezultāti vaicājumam “Fifth Harmony”

Grupas iniciāļi

FH

Fani

Harmonizers

Sastāvs

Ally Brooke, Normani Kordei, Dinah Jane, Camila Cabello un Lauren Jauregui

Aizsākumi

“Fifth Harmony” meitenēm 2012. gada Amerikas pārraidē deva otro iespēju – palikt šovā grupas sastāvā. Par spīti tam, ka individuālajos mēģinājumos dāmas bija uz izkrišanas robežas, finālā tika iegūta trešā vieta un ievērojama popularitāte ASV jaunākās paaudzes auditorijas vidū.

Karjera

Par “Fifth Harmony” mēs, visdrīzāk, pirmoreiz dzirdējām ar singla “Worth it” ielaušanos Eiropas topos pērnajā gadā, iznākot debijas albumam. Šobrīd popularitāti iemantojusi dziesma “Work From Home” no jaunākā ieraksta ar nosaukumu “7/27”. Salīdzinoši jauno meiteņu grupu vēl nav piemeklējuši ne strīdi, ne nozīmīgas neveiksmes, bet to, vai tā turpinās pastāvēt tikpat veiksmīgi, rādīs laiks un, cerams, neizsīkstošais radošais materiāls.fifth harmony all in my head flex music video fetty wap all in my head

Daiļrade

Meitenes izpilda mūziku, kas lielākoties pielīdzināma popmūzikas un R&B stilam, bieži iesaistot savās dziesmās citus populārus mūziķus, visbiežāk repa vai hip-hopa mūzikas pārstāvjus. Viņas gan ir kūtras uz savu dziesmu rakstīšanu, uzticot to darīt profesionāļiem un mūziķiem, ar kuriem skaņdarbos nākas sadarboties.

ONE DIRECTION VS FIFTH HARMONY: KURŠ UZVARĒS?

Kas uzvarēs šajā cīņā – tas jāizlemj tev! Atdot savu balsi par talantu šova „The X-Factor” lielākajiem gigantiem grupu frontē vari šajā saitē: http://ej.uz/onevsfifth

Vienkārši ieliec ķeksīti pretī tai grupai, kuru tu uzskati par lieliskāko no abām– uzvarētāju uzzināsim jau nākamajā numurā.